Studio Graficzne

Pierwszym krokiem w realizacji profesjonalnego druku jest przygotowanie atrakcyjnego projektu graficznego. W pracowni studia graficznego przygotowujemy kompleksowe projekty dopasowane do Państwa gustów i oczekiwań.


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Mamy wyczucie rynku, łamiemy stereotypy, myślimy elastycznie,  dbamy o to by na każdym poziomie realizowanego projektu były zachowane najwyższe standardy, co umożliwia wykonanie druku najwyższej jakości.


Nasi graficy nadają nowy wymiar projektowaniu, łącząc wieloletnie doświadczenie, nietuzinkowe pomysły z aktualnymi trendami opracowania graficznego. Przygotowujemy projekty, które pozytywnie wpływają na emocje odbiorców czego efektem jest zadowolenie naszych klientów. Standardem naszego studia graficznego jest terminowość realizacji zleceń oraz dobra komunikacja z klientami.

 

 drukarnia studio graficzne projektowanie graficzne

 

Zakres naszego studia obejmuje przygotowanie:
•    kompleksowej reklamy, grafiki komputerowej,
•    indywidualnych projektów graficznych ulotek, plakatów, banerów, katalogów, folderów, kalendarzy, wizytówek, papieru firmowego, naklejek oraz wielu innych,
•    projektów druku wielkoformatowego,
•    publikacji wielostronicowych,
•    składu DTP,
•    zleceń niestandardowych.

 

Projekty graficzne studio graficzne projekt graficzny

 

Obok kompleksowego przygotowania projektów graficznych oferujemy również obsługę DTP w zakresie projektów przygotowanych przez naszych klientów. Nasze studio graficzne zatrudnia m.in. kilku grafików DTP, którzy najbardziej skomplikowane projekty traktują jako wyzwanie i chętnie podejmują się realizacji takich zleceń.

 

Dzięki wiedzy i rozwiązaniom, jakie stosujemy na co dzień jesteśmy w stanie poradzić sobie z najtrudniejszym zadaniem.

 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt z naszym działem graficznym, pisząc na adres: drukarnia@selprom.pl lub telefonicznie +48 51 8873 025.

Potrzebujesz pomocy?
+48 51 8873 025
+48 51 8873 026
Nie ma Twojego
produktu?
Zapytaj nas o cenę!
Darmowa dostawa!
Na terenie całego
kraju (kurier)
Program partnerski!
Dla agencji reklamowych
i drukarni
Kiedy wysyłka?
Zobacz czas realizacji
Twojego zamówienia!